İletişim

ATİK Genel Başkanı

Aziz Şahin

ATİK-Uluslararası Ticaret ve İşbirliği Konseyi Genel Başkanı ve UEMP-Uluslararası Entegrasyon Milletler Platformu İcra Kurulu Başkanı

Deneyim & Faaliyetler

1993-1998  Hürriyetçi Türk Alman Dostluk Fedarasyonu ( HÜRTÜRK )  Gençlik Kolları Genel Başkanlığı,
1995-1997  Avrupa Türk Konseyi Başkanı (ATK) 2000-2003 Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Almanya Temsilcisi ( TÜRSAB )
2004-2011 Polonya Türk İşadamları Konseyi Başkanı ( PTK )
2010-2011 Polonya Türkiye İşbirliği Merkezi Başkanı ( PLTC )
2006 Yılında kurucu başkanlığında kurulan Dünya Ekonomi İşbirliği Koordinasyon Derneği ( DEKİD )  başkanlığını devam ettirmektedir.

2005 – Dünyanın farklı ülkelerinde kurulan ATiK Uluslararası Ticaret ve İşbirliği Konseyi’nin Kurucu Başkanıdır.
ATİK
Genel Başkanı olarak Konseyin aktif olarak faaliyetlerini yürütmektedir.

ATİK Genel Başkanımızın Mesajı :  

ATİK  Uluslararası Ticaret ve İşbirliği Konseyi olarak ülkelerin  daha iyi tanınması Uluslararası alanlarda daha çok ilişkiler kurmaları için eğitim, kültürel, sosyal, ekonomik ve tanıtım projeleriyle AR-GE çalışmalarında bulunuyoruz. ATİK olarak dünyanın şu anda 78 ülkesinde ve ülkelerin kendi şehirlerinde, yapmış olduğumuz 179 ATİK başkanlıklarıyla, girişimcilere destek sağlıyoruz.

www.atikuemp.com

Haxsa Group Ticaret Platformumuzda yurt içi ve yurt dışından on binlerce üye firmalarımızla direk sizlere ticari fırsatlar sunuyoruz.

www.haxsagroup.com

Bulgaristan’da 500 Dönüm üzerinde 500 Milyon Dolarlık Uluslararası Organize Sanayi Bölgesi projemizle de Avrupa’da akıllı ve modern bir anlayışla Uluslararası bir yatırım programı içerisindeyiz.

ATİK Uluslararası Organize Sanayi Bölgesi

 

Haxsa ve Haxbuy ile on-line alışveriş pazarına değer katmak ve ürünlere ulaşmak isteyen internet kullanıcılarının ilan ve alışveriş sektöründe ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık.

www.haxbuy.com

AWorldPress, Birleşik Krallık İngiltere Londra Merkezli basın ve yayın şirketimizde gazetecilik çalışmalarımızı yürütüyor ve dünya gündemini farklı dillerde takip ediyoruz. Sizleri de  görsel basın başta olmak üzere whatsapp ve diğer sosyal medya gruplarımızla bilgilendiriyoruz.

www.aworldpress.com

Yurt içinde ve yurt dışında  B2B – ikili iş görüşmeleri başta olmak üzere, girişimci çözüm ortaklarımızın ticaretine katkı sağlamak ve Uluslararası Kamu Diplomasisi çerçevesinde ilerleme yapabilmeleri için elimizden gelen her türlü desteği veriyoruz.

Saygılarımızla,

Aziz ŞAHİN
ATİK Genel Başkanı