ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar >>> .... >> Dünyanın 78 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 179 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
Sektörler & Ticaret Firmaları Koordinasyon Başkanıı
John JENNIGS
Avukat - İş İnsanı

ATİK  Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar;

# ATİK  Business Club Card sahibi üyelerimize 78 Ülkede 179 ATİK Başkanlık noktasında Networks Franchise sistemi ile destek oluyoruz.

# ATİK Business Club Card sahibi ATİK Başkanlıklarının ve partnerlerinin kurdukları fuar ve ticari forumlar içinde yer alıp ürünlerini sergileyip ticari bağlantılar kurabilirler.

 # ATİK Business Club Card alan üyemiz, Ticari Platformlarımızda B2B- İkili İl Görüşmeleri çalışmaları ile firmalarının ticari alanlarda gelişimine katkıda bulunabilirler. 

# ATİK Business Club Card sahibi  
haxsagroup.com  Platformumuzda 3 önemli başlık bulunmaktadır. “Üye Firmalarımız” 24686 üye firmalarımızla B2B ikili iş görüşmelerinde bulunabilir , Online Satış butonunda ürün satışları  ve Al - Sat butonunda iletişim adreslerini belirterek ürünlerini dijital platformumuzda sergileyerek portföyünü geliştirip kazanç sağlayabilirler. 

# ATİK Business Club Card Üyelerimiz haxbuy.com Ticari Platformumuzda toptan ve perakende satış odaklı ürünlerini sergileyerek kazanç sağlayabilirler. Çoklu katılım olan bu platformlarda çeşitli ürünlerle bulaşabilirler 

# ATİK Business Club Card sahibi üyelerimiz Londra  merkezli basın organımız aworldpress.com ile çok dilli haber ve ekonomi bilgilerine ulaşabilecek,ayrıca buradan makalesini ve firmalarının haberlerini yayınlatabileceklerdir.

# ATİK Business Club Card Üyelerimiz oluşturduğumuz kültürel, sosyal ve Uluslararası Kamu Diplomasisi faaliyetlerimize katılarak kendi tanıtımlarını yapabileceklerdir.

ATİK UEMP Tanıtım Videosu
ATİK internet sitesi Haxsa Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.