ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
Haberler & Duyurular
Antalya’da Yaman Hukuk Avukatlar Ofisi Kurucusu ve ATİK Türkiye Hukuk Komisyonu Başkanımız Avukat Mustafa Yaman’ı ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin Burdur Bucak’ta yeni açtığı Yaman Hukuk ofisini ziyaret etti.
ATİK Yüksek İstişare Başkan Yardımcımız iş İnsanı Adnan TURFAN’ı ATiK Genel Başkanımız Aziz ŞAHİN ziyaret etti.
T.C.Frankfurt Başkonsolosu Erdem Tunçer'i ATİK Hessen Eyalet Başkanı Ali Öztürk Koordinatörlüğünde ATİK Mannheim Başkanı Mehmet Özkan, ATİK Sektörler Başkanı İlhami Güngör,ATİK Hessen Basın Sözcüsü Seyfi Alp ziyaret ettiler.
ATİK Genel Başkanımız Aziz ŞAHİN YILKA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve ATİK Genel Merkez Sektörler Grubu Başkan Yardımcısı Nurettin YILMAZ’ı ziyaret etti.
ATİK Genel Başkanımız Aziz ŞAHİN Azarbaycan ve Moldova’da Büyükelçilik görevlerinde bulunan ATİK Uluslararası Diplomatlar Konseyi Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Hulusi Kılıç’ı ziyaret etti.
ATİK Hessen Eyalet Başkanımız Ali ÖZTÜRK’ü ATİK Wiesbaden Başkan Adayı Kenan GEZER ve Başkan Yardımcısı Ercan ÇOLAK ziyaret ettiler.
Osmanlı Sanatı Uzmanı,Kültür Bakanlığı Devlet Danışmanı ve ATİK Makedonya İstişare Başkanı Behicuddin Şehabi, ‘Zarar ne olursa olsun kabul edilemez, bu bir sorumsuzluktur’
Kültür ve Turizm Bakanı Danışmanı Hayri Çavuşoğlu ATİK B2B İkili İş Görüşmelerinde Belediyeler arasında Kardeşlik, İşbirliği İyi Niyet Protokol Mektubuna şahitlik ederek iki belediyenin çalışmaları çok önemli dedi.

ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.