ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
Haberler & Duyurular
ATİK Üst Kurulumuz ve ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin’in olurları ile Ferhat TUNCAY ATİK Genel Merkez İnovasyon Yönetim Kurulu Üyesi ,ATİK İstanbul Sektörler Başkanı Utku Tekin olarak atandılar.
ATİK Üst Kurulu Kararı ve ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin’ in olurları ile Mimar Cihat ÇELİKOĞLU ATİK Hollanda Lahey (The Hague) Başkanı olarak atandı.
2021 yılında Sevdiklerinizle birlikte Size mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dileriz.Aziz ŞAHİN- ATİK Genel Başkanı
ATİK Üst Kurulu Kararı ve ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin’ in olurları ile Osman Nuri KURUÇAY ATİK Sivas Başkanı, 2001- 2007 TBMM Sivas Milletvelili Selami UZUN ATİK Sivas İstişare Konseyi Başkanı olarak atandılar.
ATİK Uluslararası Ticaret ve İşbirliği Konseyi Üst Kurulu Kararı ve ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin’ in olurları ile Mutlu Mete KAÇAR ATİK Genel Başkan Yardımcısı olarak atandı.
ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin , UTEF Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu Genel Başkanı Mete Kaçar ile birlikte Antalya Anavatan Partisi İl Başkanı Alihan Kansu’yu ziyaret ettiler.
Almanya NRW Eyalet Uyum Müsteşarı (2010-2013) Zülfiye Kaykin, ATİK Üst Kurulumuz ve ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin tarafından ATİK Uluslararası Diplomatlar Konseyi Başkan Yardımcısı ve ATİK Almanya Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı.
ATİK Rusya çalışmaları çerçevesinde ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin, ATİK Rusya Başkan Yardımcımız Kerem Gün, ATİK İnovasyon Başkanımız Elana Muhacir, ATİK Rusya İnovasyon Başkan Yardımcımız Yana Shemyakina toplantı yaptılar.

ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.