ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
Haberler & Duyurular
ATİK Genel Başkanımız Aziz ŞAHİN,ATİK Afyon İscehisar Belediye Başkanı ve ATİK Afyon İstişare Başkanı Ahmet ŞAHİN’in katılımları ile ATİK Afyon Başkanımız Yüksel ÖZSARI Koordinatörlüğünde ATİK Afyon Kurucu Üyeleri İşbirliği Sertifika Töreni düzenlendi.
ATİK Genel Başkanınız Aziz Şahin, Karaca Textil Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Güneş ve Yeşilçam Restaurant Gıda Grubu Girişimcisi Abdurrahman Başar ile görüşmede bulundular.
ATİK İnovasyon Merkezi ” SINIRLARI KIRACAĞIZ “ Sloganı ile Çalışmalara Başladı.
GoldMaster Kurucusu ve ATİK Organize Sanayi Bölgeleri İcra Kurulu Başkanı Cenk Bora’yı ATİK Genel Başkanı Aziz Şahin ve Konsey Üyeleri ziyaret ettiler.
ATİK Türkiye Merkez Başkanlığında ATİK Genel Başkanı Aziz Şahin ve ATİK Türkiye Başkanı Mehmet ARAT 2021- 2022 ATİK Çalışma Programlarını Değerlendirdiler.
ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin, ATİK İstanbul Başkanımız Abdulkadir Kartal, ATİK İstanbul Başkan Yardımcımız Özgür ALP toplantı yaptılar.
Kocagöl Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Almanya Türkiye Ticaret,Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mehmet Kocagöl ATİK Almany Hessen Eyalet Başkanı Ali Öztürk’e ziyarette bulundu.
Rheim Main bölgesinin önemli inşaat şirketlerinden “Kocagöl Group”, Groß-Gerau Kaymakamlığı’na eğitimde ve uluslararası etkinlikte kullanılmak üzere nakdi bağışta bulundu.

ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.