ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
ATiK İletişim

                    ATİK

Avrupa Ticaret İşbirliği Konseyi 

European Trade İşbirliği Konseyi

 www.atikuemp.com 

info@atikuemp.com

ATİK Haber Sitesi

ATİK News Website

 www.atiknews.com

atiknews@atikuemp.com

ATİK & UEMP ve Asel Kurumsal Hizmetlerin Bazı Konsey Çalışma Bilgileri:

ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyi Genel Merkezi tarından kurulmuş olan  Dünyanın çeşitli ülkelerindeki ve Türkiye’de kurulan ATİK Başkanlıkları ektedir. Ayrıca Genel Merkez ATİK bölümünün sol tarafından  iletişim bölümünde farklı sitelerde çalışmalarımızı görebilirsiniz.
(Ülkelerde Kurulu ATİK Başkanlıkları : 41 Ülke , 
Türkiye’de kurulan ATİK Başkanlıkları 48 İl , 
ATİK  Koordinatörlüğünde Yapılan Kardeş Şehirler:130 Belediye , 
ATİK Koordinatörlüğünde Yapılan Kardeş Okullar :8 )

ATİK & UEMP and ASEL Institutional Services Counsel working information:
 
In the addendum are the offices founded in Turkey and other countries by ATİK Commerce and Cooperation Headquarters. Also, you can view our progress on the "Contact" tab on the left side of the main ATİK Website.
 
50 countries and 48 Turkish cities currently have an ATİK office. ATİK coordinated the creation of 130 different sister-municipalities and 8 sister-schools.

 

 

Dünyada Kurulmuş olan ATİK Ülkeleri:

ATİK Offices Founded around the World:

 

Türkiye ATİK - Turkey ATİK

www.turkiye.atikuemp.com

turkiye@atikuemp.com

 

Almanya ATİK  - Germany ATİK

www.deutschland.atikuemp.com

deutschland@atikuemp.com

 

Polonya ATİK - Polond ATİK

www.poland.atikuemp.com

poland@atikuemp.com

 

Fransa ATİK - France ATİK 

www.france.atikuemp.com

france@atikuemp.com

 

Hindistan ATİK - India ATİK

www.india.atikuemp.com

india@atikuemp.com

 

Çin ATİK - China ATİK

www.china.atikuemp.com

china@atikuemp.com

 

Brezilya ATİK - Brazil ATİK

www.brasil.atikuemp.com

brasil@atikuemp.com

 

Romanya ATİK - Rumania ATİK

www.romania.atikuemp.com

romania@atikuemp.com

 

Sudi Arabistan ATİK - Saudi Arabia ATİK

www.saudiarabia.atikuemp.com

saudiarabia@atikuemp.com

 

Güney Afrika ATİK - South Africa ATİK

www.southafrica.atikuemp.com

southafrica@atikuemp.com

 

Bulgaristan ATİK - Bulgaria ATİK

www.bulgaria.atikuemp.com

bulgaria@atikuemp.com

 

İsveç ATİK - Swedish ATİK

www.sverige.atikuemp.com

sverige@atikuemp.com

 

İran ATİK - Irania  ATİK

www.iran.atikuemp.com

iran@atikuemp.com

 

Oman ATİK 

www.oman.atikuemp.com

oman@atikuemp.com

 

Etiyopya ATİK - Ethiopia ATİK

www.ethiopian.atikuemp.com

ethiopian@atikuemp.com

 

Rusya ATİK - Russia ATİK 

www.rusya.atikuemp.com

rusya@atikuemp.com

 

Finlandiya ATİK- Finland ATİK

www.finland.atikuemp.com

finland@atikuemp.com

 

Bosna Hersek ATİK - Bosnia ATİK 

www.bosnia.atikuemp.com

bosnia@atikuemp.com

 

Kosova ATİK - Kosovo ATİK

www.kosovo.atikuemp.com

kosovo@atikuemp.com

 

Makedonya ATİK- Macedonia ATİK

www.macedonia.atikuemp.com

macedonia@atikuemp.com

 

Arnavutluk ATİK- Albania ATİK

www.albania.atikuemp.com

albania@atikuemp.com

 

Sırbistan ATİK- Serbia ATİK

www.serbia.atikuemp.com

serbia@atikuemp.com

 

Yunanistan ATİK- Greece ATİK

www.greece.atikuemp.com

greece@atikuemp.com

 

Karadağ ATİK- Montenegro ATİK

www.montenegro.atikuemp.com

montenegro@atikuemp.com

 

Slovenya ATİK- Slovenia ATİK

www.slovenia.atikuemp.com

slovenia@atikuemp.com

 

Hırvatistan ATİK- Croatia ATİK

www.croatia.atikuemp.com

croatia@atikuemp.com

 

ABD ATİK- USA ATİK

www.usa.atikuemp.com

usa@atikuemp.com

 

İngiltere ATİK- United Kingdom  ATİK

www.unitedkingdom.atikuemp.com

unitedkingdom@atikuemp.com

 

Malezya ATİK- Malaysia ATİK

www.malaysia.atikuemp.com

malaysia@atikuemp.com

 

Filipinler ATİK- Philippines ATİK

www.pilipinas.atikuemp.com

pilipinas@atikuemp.com

 

Azerbaycan ATİK- Azarbaijan ATİK

www.azerbaijan.atikuemp.com

azerbaijan@atikuemp.com

 

Dünyanın Çeşitli Ülkelerinde Kurulan ATİK Şehirleri:    

ATİK Cities in Many Countries:

 

Dortmund ATİK-Almanya 

www.dortmund.atikuemp.com 

dortmund@atikuemp.com

 

Berlin ATİK-Almanya 

www.berlin.atikuemp.com 

berlin@atikuemp.com

 

Münih ATİK-Almanya

www.munchen.atikuemp.com

munchen@atikuemp.com

 

Los Angeles ATİK-ABD 

www.losangeles.atikuemp.com

losangeles@atikuemp.com

 

Manchester ATİK-İngiltere 

www.manchester.atikuemp.com

manchester@atikuemp.com

 

Riyath ATİK-Sudi Arabistan 

www.riyath.atikuemp.com

riyath@atikuemp.com

 

Delphi ATİK-Hindistan 

www.delhi.atikuemp.com

delhi@atikuemp.com

 

Addisababa ATİK-Etiyopya 

www.addisababa.atikuemp.com

addisababa@atikuemp.com

 

Hyvinkaa ATİK-Finlandiya 

www.hyvinkaa.atikuemp.com

hyvinkaa@atikuemp.com

 

Tahran ATİK-İran 

www.tehran.atikuemp.com

tehran@atikuemp.com

 

ATİK İşbirliği ve Kardeş Şehir Belediye ortak tanıtım sayfaları:

Sister-Municipalities founded by ATİK

www.bucakkrotoszyn.com

www.kumlucazabki.com

www.korkutelijarocin.com

www.gelendostmarki.com

Avrupa Ticaret ve İşbirliği Konseyi ATİK internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.