ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
Haberler & Duyurular
ATİK Genel Başkanı Aziz ŞAHİN Başkanlığında Yapılan Üst Kurul Kararı İle Amsterdam ATİK Başkanı Dr. Hamid MOHAMMEDI , Amsterdam ATİK Başkan Yardımcısı Dr. Suzan ÖZDEMİR Oldu.
ATİK Genel Başkan Aziz ŞAHİN Almanya Solingen ATİK Başkanı Bilal ÖZMEN’i Yönetim Kurulu Üyeleri İle Ziyarette Bulundu.
ATİK Sektörler Grubu Başkanı Funda Seyhan PEKŞEN Dünyanın 50 Ülkesinde ve Ülkelerin Kendi İçlerinde Bulunan 148 ATİK Başkanlıkları ile ASEL Business Club Card Avantajlarını Açıkladı.
ATİK Genel Başkanımız Aziz ŞAHİN’in Katılımlarıyla Uluslararası Kamu Diplomasisi Çerçevesinde Almanya Dortmund Hörde Yörük Obası Restaurantı İşletmecisi Turgut ERÇETİN’in ev sahipliğinde NRW ATİK olarak toplantı Yapıldı.
ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyi Başkanı Aziz ŞAHİN Dünyanın 50 Ülkesinde ve Ülkelerin Kendi İçlerinde Bulunan 148 ATİK Başkanlıkları ile ASEL Business Club Card Avantajlarını Açıkladı.
ATİK Konsey Üst Kurul Kararı ile Almanya Solingen ATİK Başkanı Bilal ÖZMEN, Solingen ATİK Başkan Yardımcısı Burhan YILDIZ Oldu. Solingen ATİK Neler Yapacak?
ATİK Üst Kurul Konsey Kararı ile Mardin ATİK İnovasyon Başkanlığına Nezir Oral , Mardin ATİK Başkan Yardımcılığına ise Fırat BOZAN getirildi.
Finlandiya ATİK Başkanı Koordinatörlüğünde ATİK Genel Başkanı Aziz ŞAHİN’in katılımı ile Finlandiya Turku’da Science Park Ltd. Stratejik işbirliği toplantısı yapıldı.

ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.