ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
Hollanda Lahey T.C. Büyükelçimiz Şaban Dişli’yi ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin ve ATİK Lahey Başkanımız Mimar Cihat Çelikoğlu ziyaret ettiler.

Ziyarette Hollanda’nın farklı şehirlerinde faaliyet gösteren  ATİK Amsterdam, ATİK Lahey, ATİK Arnem ve ATİK Uluslararası Kamu Diplomasisi çalışmaları, ATİK eğitim , kültürel,sosyal,ekonomi faaliyetleri ve girişimcilerin ticaretlerini daha iyi yapmalarını için kurulan HAXSA B2B Online Dijital Business Platform konuları görüşüldü.

T.C. Büyükelçimiz  Şaban Dişli’ye ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin ATİK teşekkür plaketi takdim etti.

ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.