ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK Üst Kurulu Kararı ve ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin’ in olurları ile Mimar Cihat ÇELİKOĞLU ATİK Hollanda Lahey (The Hague) Başkanı olarak atandı.

Hollanda’nın Lahey şehri başta olmak üzere Lahey dışında ve Dünyanın farklı Ülkelerinde yaşayan Laheylileri bir araya getirerek kültürel, sosyal, turizm ve ekonomik alanlarda köprü olacak ATİK Lahey Uluslararası Ticaret ve İşbirliği Konseyi hayırlı olsun. 

Ela BAŞARAN 
ATİK Basın Danışmanı 

 

ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.