ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK Üst Kurulu Kararı ve ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin’ in olurları ile Osman Nuri KURUÇAY ATİK Sivas Başkanı, 2001- 2007 TBMM Sivas Milletvelili Selami UZUN ATİK Sivas İstişare Konseyi Başkanı olarak atandılar.

Sivas başta olmak üzere Sivas dışında Türkiye’de ve Dünyanın farklı Ülkelerinde yaşayan Sivaslıları  bir araya getirerek kültürel, sosyal, turizm ve ekonomik alanlarda köprü olacak ATİK Sivas Uluslararası Ticaret ve İşbirliği Konseyi hayırlı olsun.  

ATİK Sivas Kurucu Üyeleri aşağıdadır. 

Saygılarımızla, 
Ela BAŞARAN 
ATİK Basın Dnışmanı

Osman Nuri KURUÇAY- ATİK Sivas Başkanı 

Selami UZUN - ATİK Sivas İstişare Başkanı 

Hüseyin KAPTAN - ATİK Sivas Başkan Yardımcısı

Murat TEMİZ- ATİK Sivas Yönetim Kurulu Üyesi 

Ayhan ŞEN- ATİK Sivas Yönetim Kurulu Üyesi

ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.