ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK Uluslararası Ticaret ve İşbirliği Konseyi Üst Kurulu Kararı ve ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin’ in olurları ile Mutlu Mete KAÇAR ATİK Genel Başkan Yardımcısı olarak atandı.

ATİK   şehirlerin  daha iyi  tanınması uluslararası alanlarda  daha çok ilişkiler kurmaları için eğitim, kültürel, sosyal, ekonomik ve tanıtım  projeleri ile  AR- GE  çalışmalarında bulunur.

ATİK Dünyanın 61 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde yapmış olduğu 176 ATİK Başkanlıklarıyla girişimcilere destek sağlar.

Bu çalışmalara katkı sağlayacak ATİK Genel Başkan Yardımcısı Mutlu Mete Kaçar’a yeni görevinde başarılar dileriz.

Ela Başaran 

ATİK Basın Danışmanı

ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.