ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin , UTEF Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu Genel Başkanı Mete Kaçar ile birlikte Antalya Anavatan Partisi İl Başkanı Alihan Kansu’yu ziyaret ettiler.
Ziyarette ATİK Antalya çalışmaları başta olmak üzere Antalya Ekonomisi, Antalya Sivil Toplum Kuruluş çalışmaları, Antalya yerel yönetim ilişkileri, gençlerin uluslararası alanda İnovasyon ve işbirlikleri, Antalya Turizmi, Antalya’da farklı sektörler de girişimcilerinin ticarette öne çıkan zorlukları, 2021- 2022 yılları eğitim , kültürel, sosyal ve ekonomi konuları değerlendirildi.
Ela Başaran 
ATİK Basın Danışmanı 

ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.