ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
Almanya NRW Eyalet Uyum Müsteşarı (2010-2013) Zülfiye Kaykin, ATİK Üst Kurulumuz ve ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin tarafından ATİK Uluslararası Diplomatlar Konseyi Başkan Yardımcısı ve ATİK Almanya Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı.
ATİK Uluslararası Diplomatlar Konseyi Üyelerinin Görevleri:  
ATİK Diplomatlar Konseyi ülkelerini  yurtdışında temsil ederek ülkeler arası iyi ilişkiler kurmasını sağlamak için çalışmakta olan kişilerdir. 
ATİK Diplomatlar Konseyi Üyeleri  vatandaşların hakkı ve çıkarlarını gözeterek yabancı devletler ve uluslararası kuruluşlarla ilişkileri yürütmek için ATİK Genel Merkezi tarafından atanırlar.

ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.