ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
Türkiye ATİK Uluslararası Gençlik Konseyi Başkanlığına Bekir Doğan, Türkiye Gençlik ATİK İnovasyon Başkanlığına İsmet Özkan ATİK Üst Kurul ve ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin’in olurlarıyla atandılar.

Gençlik Türkiye ATİK Başkanlığının Amacı : 

ATİK Uluslararası Türkiye Gençlik Konseyi (AIYC) ATİK İcra Kurulu Başkanlığının alacağı kararlara ışık tutan, genç girişimcilik konusunda temel politikalar geliştiren ve görüş oluşturulmasına katkıda bulunan global bir oluşumdur.

ATİK Uluslararası Gençlik Konseyinin İcra Kurulu Başkanı ATİK Genel Başkanı Aziz Şahin'dir.

AIYC Konseyi, genç girişimcilere eğitim, kapasite geliştirme desteği ile girişimci fikirlerini hayata geçirmelerinde destek sağlamak üzerine kurulmuştur. Dünyanın farklı ülkelerindeki genç girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla politika belirlemek ve girişimcilik kültürünün gençler arasında yaygınlaştırılmasına öncülük etmek konseyin başlıca görevleri arasındadır.

AIYC - ATİK Türkiye Gençlik Konseyin Vizyonu ve Misyonu;

a)Gençlere kişisel gelişim yollarını öğreterek kariyer geliştirme fırsatları yaratmak,

b)Eğitimlerin ve kapasite geliştirmenin yanı sıra genç girişimcilerin iş kurma ve işlerini başarılı bir şekilde sürdürmeleri sırasında da destek sağlamak,

c)Ülkelerin ekonomik gelişimlerine katkıda bulunacak üniversiteler ve sektörlerde girişimlerde bulunulmasına yardımcı olacak politikaları belirlemek ve bu sektörlere genç girişimcileri yönlendirmek ve teşvik etmek,

d)Genç girişimcilerde sosyal sorumluluk bilinci oluşturulması için eğitim programları ve çeşitli sosyal etkinlikler düzenlemek amacıyla oluşturulmuştur.

Ayrıca ATİK olarak dünyanın 58 ülkesinde ve bu ülkelerin kendi içlerinde oluşturdukları 149 ATİK Başkanlıkları ile Genç Konseylerimizin çözüm partnerleri aşağıdadır.

ATİK İcra Kurulu AIYC ile koordineli çalışarak, bulundukları ülkelerde girişimciliğin geliştirilmesine yönelik faaliyetlerde bulunacaklardır.

ATİK ULUSLARARASI PARTNER KONSEYLERİMİZ

AIPFG- ATİK Uluslararası Parlamenterler Dostluk Grubu Başkanlığı

AIMC- ATİK Uluslararası Belediye Başkanları Konseyi Başkanlığı

AISCC- ATİK Uluslararası Bilim ve Kültür Konseyi Başkanlığı

AIFIZ- ATİK Uluslararası Serbest Sanayi Bölgeleri Mütevelli Heyeti Başkanlığı

ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.