>>>Yunanistan Kavala da ATİK - Kavala Ticaret Odası Uluslararası Ekonomi Forumu İkili İş Görüşmeleri Ve Ödül Töreni Yunanistan Kavala Ticaret Odası , Kavala Expo İşbirliği Protokolü ekte isimleri ve ünvanları bulunan iş insanlarımızla Yapıldı . .... >> >>>AB dönem Başkanlığı Romanya Bükreş de ATİK Uluslararası Ekonomi Forumu İkili İş Görüşmeleri ve Kardeş Şehirler İşbirliği Ödül Törenleri ATİK Üst Kurul Riyasetlerinde Rin Hotels Brüksel Salonunda gerçekleştirildi. .... >> >>>ATİK Business Club Üyesi Firmalar .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK Genel Başkanı Aziz ŞAHİN ‘in Başkanlığında yapılan Üst Kurul toplantısı ile İzmir ATİK Başkanı Kamil D. ATICI oldu.

İzmir ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyi Yönetim Kurulu Kamil D. ATICI, Ayşegül KAPLAN,  Cihan ÇILDIRMAZ, Caner GÜLER,  Gökhan BURGAZ olarak ATİK Üst Kurul Üyeleri ve ATİK Genel Başkanı Aziz ŞAHİN , Türkiye ATİK Başkanı Mehmet ARAT olurları ile kuruldu.

Uluslararası alanda işbirliğine yerel yönetimler üzerinden daha da katkı sağlanması İzmir’de ve Dünyanın farklı Ülkelerinde yaşayan İzmirlileri bir araya getirerek kültürel, sosyal, turizm ve ekonomik alanlarda köprü olacak İzmir ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyi hayırlı olsun.

Saygılarımla,

Erkan AKGÜN 
ATİK Genel Başkan Yardımcısı
ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.