ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK Genel Başkanı Aziz ŞAHİN ‘in Başkanlığında yapılan Üst Kurul toplantısı ile İzmir ATİK Başkanı Kamil D. ATICI oldu.

İzmir ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyi Yönetim Kurulu Kamil D. ATICI, Ayşegül KAPLAN,  Cihan ÇILDIRMAZ, Caner GÜLER,  Gökhan BURGAZ olarak ATİK Üst Kurul Üyeleri ve ATİK Genel Başkanı Aziz ŞAHİN , Türkiye ATİK Başkanı Mehmet ARAT olurları ile kuruldu.

Uluslararası alanda işbirliğine yerel yönetimler üzerinden daha da katkı sağlanması İzmir’de ve Dünyanın farklı Ülkelerinde yaşayan İzmirlileri bir araya getirerek kültürel, sosyal, turizm ve ekonomik alanlarda köprü olacak İzmir ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyi hayırlı olsun.

Saygılarımla,

Erkan AKGÜN 
ATİK Genel Başkan Yardımcısı
ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.