ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK Genel Başkanı Aziz ŞAHİN ‘in Başkanlığında yapılan Üst Kurul toplantısı ile Almanya Dortmund ATİK Başkanı Nafiye AYBAR oldu.

Dortmund ATİKBaşkanı Nafiye AYBAR ,  Dortmund ATİK Yönetim Kurulu Üyeleri Oya AKSOY, Dr. Ahmed Emara ZIDAN , Sezai İNAN ve Dortmund ATİK Başkan Yardımcısı Furkan AYBAR Yönetimi  ile olarak Almanya ATİK Üst Kurul Üyeleri ATİK Genel Başkan Yardımcıları Bünyamin TÜRKSOY , Metin GÜNERHAN, Berlin ATİK Başkanı Aslı AVCI Üst Kurulu ile kuruldu.

dortmund.atikuemp.com

dortmund@atikuemp.com

Uluslararası alanda işbirliğine yerel yönetimler üzerinden daha da katkı sağlanması Dortmund’da ve Dünyanın farklı Ülkelerinde yaşayan Dortmundluları  bir araya getirerek kültürel, sosyal, turizm ve ekonomik alanlarda köprü olacak Dortmund ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyi hayırlı olsun.

Saygılarımla,

Erkan AKGÜN 

ATİK Genel Başkan Yardımcısı

 

 

ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.