Şehirler bulundukları coğrafyalarda küresel ağları inşa ederler. Kardeş belediye protokolü kurmak, bölge kalkınması ve işbirliğinin arttırılması açısından anlamlıdır. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Kültürden ticarete, işbirliğinden tecrübe paylaşımına kadar gücü ikiye katlamak, Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Kardeş belediye protokolü imzalayarak farklı ülkelerdeki, Farklı kentlerin temsilcilerini buluşturmak, İş adamlarını bir araya getirmek ve proje geliştirmeleri için teşvik etmek, Gelişen ticaretle birlikte istihdam yaratmak, Bölgenin gelir düzeyini arttırmak. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Gönüllü işbirliği projeleri ile ortak bir amaç belirlemek, şehir ve bölge yurt dışı tanıtımı gerçekleştirmek, Çevre kaynaklarının hedefler doğrultusunda kullanımını sağlamak. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Şehir ekonomisine uygun heyet ziyaretleri gerçekleştirerek fuarlar düzenlemek, Konser, Sergi , Festival gibi kültürel faaliyetler düzenlemek, Kamu diplomasisinin ekonomik altyapısını oluşturmak.
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK Genel Başkanı Aziz ŞAHİN ve ATİK Üst Kurul Kararı İle İtalya ATİK Başkanı Giuseppe TIRANNO, İtalya ATİK Başkan Yardımcısı Mehmet Emin ÖZTÜRK Oldu.

Uluslararası alanda işbirliğine yerel yönetimler üzerinden  daha da katkı sağlanması ,İtalya içinde ve İtalya dışında yaşayan İtalyanları ve orada yaşayan diğer Milletlerin insanlarını bir araya getirerek kültürel, sosyal, turizm ve ekonomik alanlarda köprü olacak İtalya ATİK  Ticaret ve İşbirliği Konseyi hayırlı olsun.  

www.italya.atikuemp.com

italya@atikuemp.com

Saygılarımla, 

Nurullah KAYA

ATİK Genel Başkan Yardımcısı

ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.