Şehirler bulundukları coğrafyalarda küresel ağları inşa ederler. Kardeş belediye protokolü kurmak, bölge kalkınması ve işbirliğinin arttırılması açısından anlamlıdır. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Kültürden ticarete, işbirliğinden tecrübe paylaşımına kadar gücü ikiye katlamak, Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Kardeş belediye protokolü imzalayarak farklı ülkelerdeki, Farklı kentlerin temsilcilerini buluşturmak, İş adamlarını bir araya getirmek ve proje geliştirmeleri için teşvik etmek, Gelişen ticaretle birlikte istihdam yaratmak, Bölgenin gelir düzeyini arttırmak. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Gönüllü işbirliği projeleri ile ortak bir amaç belirlemek, şehir ve bölge yurt dışı tanıtımı gerçekleştirmek, Çevre kaynaklarının hedefler doğrultusunda kullanımını sağlamak. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Şehir ekonomisine uygun heyet ziyaretleri gerçekleştirerek fuarlar düzenlemek, Konser, Sergi , Festival gibi kültürel faaliyetler düzenlemek, Kamu diplomasisinin ekonomik altyapısını oluşturmak.
ATiK Tanıtım Videosu
Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan SUVER’in Başkanlığında Düzenlenen 22. Avrasya Ekonomi Zirvesine ATİK Genel Başkanımız Aziz ŞAHİN ve Heyetide Katıldı.

TBMM Meclis Başkanımız Binali YILDIRIM, daha önceki ve şimdiki 10 Cumhurbaşkanı Zirveye katılırken , Başbakanlar , Senatörler, Bakanlar, Milletvekilleri İşadamları  olmak üzere yüksek düzeyde katılımlar gerçekleşti. 
Marmara Grubu Başkanımız Dr. Akkan SUVER’in Uluslararası Kamu Diplomasisi çerçevesinde yaptığı bu güzel çalışmalarını saygıyla takdir ediyor , çalışmalarında başarılar diliyoruz .

  
  
  

  

ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.