ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >> ATİK BUSİNESS CLUB ÜYESİ FİRMALARIMIZ .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
Sektörler & Ticaret Firmaları Koordinasyon Başkanı
Funda Seyhan PEKŞEN
İthalat - İhracat Sektörler Grubu Başkanı

ATİK - ASEL Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar;

1. Asel Business Club Card Üyemizin yaşadığı ülkesi dahil yurt dışı ile koordinasyonları sağlanacak ve bulundukları    süreler içerisinde her alanda üyemize destek ve yardımcı olunmaya çalışılacak.

2.Yurt içinde ve yurt dışında olan ASEL Business Club üyesi olan tüm girişimcilerimize uluslararası ticari bağlantılar yapmak için destekler verilecek.

3.Business Club Card sahibi üyemize yaşadığı ülkede ve yurt dışında ticari bağlantılar yapmaları için destek verilecek.

4.Ticari olarak Business Club Card üyelerinin kendi aralarında iş birliği yapmaları için katkıda bulunulacak.

5.ASEL Business Club Card sahibi ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyine Ticari olarak üye olan firmalara ATİK - ASEL Franchise sistemi Networks ile Dünyanın 50 ülkesinde ve ülkelerin kendi içlerinde bulunan 148 ATİK Başkanlıkları ile firmalarının tanıtımlarına destek olunacak.

6.Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan ASEL Business Club Card Üyelerimize  kültürel , sosyal ve eğitim alanlarında koordinasyonları konusunda katkıda bulunulacak.

7.Sadece ASEL Business Club üyeleri yukarıda belirtiğimiz imkanlardan yararlanabilecek,

İstanbul Çatalca ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.